پنجشنبه 15 مرداد 1394 / 12:00|کد خبر : 5|گروه : سیاسی

در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کامیاران عنوان شد:

اشتغال و سرمایه گذاری بخش دولتی از مطالبات به حق مردم کردستان است.

اشتغال و سرمایه گذاری بخش دولتی از مطالبات به حق مردم کردستان است.

فرماندارکامیاران:این باری است که بر دوش من نهاده شده،و سعی خواهم کرد به دور از سیاست زدگی مدیریتم را به کار گیرم تا به توسعه شهرستان یاری رسانم.

به گزارش شاهو خبر؛ در جلسه تودیع و معرفه فرماندار شهرستان کامیاران که ظهر امروز پنج شنبه در تالار اجتماعات فرماندراری و با حضور معاونین سیاسی، اجتماعی، انتظامی و امنیتی کردستان برگزار شد، بر توجه به توسعه زیرساخت های کامیاران تاکید شد.

در ابتدای این جلسه "کریم پیری" فرماندار تودیع شده در گزارشی بر نهایت خدمت و دلسوزی در حق مردم شهرستان تاکید نمود و اظهار داشت: در دورات تصدی پست فرمانداری کامیاران برای حمایت از خواسته های مردم از هیچ کوشش و جهدی کوتاهی ننمودم.

وی افزود: امیدوارم که فرماندار جدیبد درامور محوله موفق باشد و آن گونه که مردم انتظار دارند بتواند منشا خیر و برکت باشد، البته باید امکانات و توانایی های نیروی کارآزموده و ترابری نهادها و ادارات و به خصوص فرمانداری کامیاران بیشتر شود تا به این مقصود رسید.

پیری در بخشی دیگر از سخنانش با ارائه گزارشی از ایام فرمانداری گفت خاطر نشان کرد: مطالبات مردم در زمینه رسیدگی به آب آشامیدنی و کشاورزی هنوز کاملا انجام نگرفته است و باید در این زمینه و از جمله بیشتر شدن حق آب شهرستان از سد گاوشان تمهیدات لازم را در نظر گرفت.

وی اشتغال و سرمایه گذاری های دولتی را حق مردم دانست و گفت: مطالبات مردم در این زمینه بیشترین خواسته های آنان از دولت تدبیر و امید است که امیدوارم با تدبیری شایسته به منصه ظهور برسد.

در ادامه "مسعود روحانی" فرماندار منصوب شده با تشکر از اعتماد مسئولین استانداری کردستان جهت انتخاب وی به عنوان فرماندار ابراز داشت: این باری است که بر دوش من نهاده شده و سعی خواهم کرد به دور از سیاست زدگی مدیریتم را به کار گیرم تا به توسعه شهرستان یاری رسانم.

وی گفت: مردم کامیاران نماد وحدت و یکپارچگی هستند و این خود بزرگترین حامی برای مسئولین است و باید خدمتگزاران مردم قدرشناس این مردم فهیم و آگاه باشند.

روحانی در پایان بر تلاش خود برای ایجاد فضای تعقل و منطق تاکید کرد و خود را خدوم شهروندان کامیارانی دانست.

در پایان مراسم حکم فرمانداری تقدیم مسعود روحانی شد و همچنین "یحیی امینی" به عنوان بخشدار بخش موچش معرفی شد.

انتهای پیام/فبرچسب ها :

فرمانداریتودیع و معارفهامی مسئولینوحدت در کامیاران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website