چهارشنبه 15 مهر 1394 / 10:34|کد خبر : 360|گروه : اجتماعی

مسئول ستاد احیاء کامیاران:

تزکیه وبیداری امام حسین(ع) اوج توجه به «معروف» و «منکر» است

تزکیه وبیداری امام حسین(ع) اوج توجه به «معروف» و «منکر» است

فیضی بیان داشت: باید هوشیار باشیم زیرا دشمن با انواع ترفندها به دنبال از بین بردن حساسیت های اجتماعی و اخلاقی درمیان آحادجامعه است و با انواع برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت سعی دارد زشتی و گناه را زیبایی و کمال نشان دهد تا آسیب های جبران ناپذیری بر پیکر جامعه و به خصوص خانواده ها وارد آورد.

به گزارش شاهو خبر؛ "محمد کریم فیضی" مسئول ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کامیاران در گفت و گو با خبرنگار ما بر لزوم توجه به برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهر و روستا تاکید کرد.

فیضی در این باره اظهار داشت: نامگذاری هفته اول محرم به عنوان هفته امربه معروف و نهی از منکر بیانگر اوج اقتدار تزکیه و بیداری قیام امام حسین (ع) است، براین اساس باید بیشتر در قید این دو دستور مهم اسلامی چه نسبت به رفتار خود و چه نسبت به تذکر لسانی به رفتار دیگران باشیم.

مسئول ستاداحیاء کامیاران درباره برنامه های اجرایی این هفته عنوان داشت: برای این هفته 7 برنامه پیش بینی شده است که اهم آن عبارت است، از برگزاری همایش شهرستانی احیاء امربه معروف ونهی از منکر که میهمانانی از سراسر کردستان درآن شرکت خواهند داشت.

وی اضافه کرد: به منظور برگزاری گسترده برنامه های این هفته در نشست ستاد احیاء شهرستان مقرر گردید که 2 کمیته وچندکارگروه تخصصی تشکیل گردد که با اهداف تعریف شده بتوان برنامه های مورد نظر را اجرا نمود.

فیضی درپایان با تاکید بر وظیفه همگان دربرابر امربه معروف ونهی از منکر بیان داشت: باید هوشیار باشیم زیرا دشمن با انواع ترفندها به دنبال از بین بردن حساسیت های اجتماعی و اخلاقی درمیان آحادجامعه است و با انواع برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت سعی دارد زشتی و گناه را زیبایی و کمال نشان دهد تا آسیب های جبران ناپذیری بر پیکر جامعه و به خصوص خانواده ها وارد آورد.

انتهای پیام/فبرچسب ها :

ستاداحیاکامیارانهفته امربه معروفماه محرمشاهو

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website