شنبه 16 بهمن 1395 / 13:33|کد خبر : 2742|گروه : فرهنگی

مدیرآموزش و پرورش کامیاران اعلام کرد:

تشکیل صندوق رفاه برای برآورده کردن نیازهای تحصیلی دانش آموزان

تشکیل صندوق رفاه برای برآورده کردن نیازهای تحصیلی دانش آموزان

مدیرآموزش و پرورش گفت: فلسفه تشکیل صندوق رفاه دانش آموزی تجمیع وهدفمند نمودن کمک ها ویاری رساندن مناسب به دانش آموزان نیازمند در مدارس است که امیدواریم با همیاری فرهنگیان و خیرین این مهم به دست آید.

به گزارش شاهوخبر؛ مدیرآموزش و پرورش کامیاران از برگزاری موفقیت آمیز اولین جشنواره صندوق رفاه دانش آموزان دراین شهرستان خبر داد.

هادی اله ویسی ظهر اموروز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: این جشنواره برای زمینه سازی اقدامات خیرخواهانه و درجهت توسعه صندوق رفاه دانش آموزی با حضور جمعی از فرهنگیان شهرستان و شهروندان خیر برگزار شد.

وی درباره اهداف صندوق رفاه دانش آموزان عنوان داشت: این صندوق که در شهر کامیاران به نام صندوق رفاه دانش آموزان «بعثت» شناسائی شده است،به منظور خدمات رسانی خیرخواهانه و خداپسندانه به دانش آموزان و محصلین نیازمند تشکیل شده است.

مدیرآموزش و پرورش تشریح کرد: از جمله اهداف این طرح فرهنگ سازی برای برآورده کردن نیازهای تحصیلی دانش آموزان، جذب خیرین شهرستان و بخصوص تشویق خانواده بزرگ فرهنگیان برای شرکت در امور عام المنفعه و فرهنگ ساز است.

اله ویسی درباره فعالیت های صندوق بعثت در مدارس شهرستان کامیاران خاطرنشان کرد: کامیاران به لحاظ فرهنگی وفکری دارای زمینه مناسبی در امور و اقدامات خیر خواهانه و خداپسندانه و بدین خاطر لازم است با برنامه ریزی وهماهنگی های مناسب، مقدمات توسعه وارتقای صندوق رفاه دانش آموزی مهیا گردد.

وی افزود: بسیاری از مدارس شهرستان و بخصوص در حوزه روستایی و مناطق محروم شهری نیازمند بهسازی، مقاوم سازی وتامین تجهیزات است؛ با توجه به کافی نبودن اعتبارات دولتی در این راستا نیاز است مردم و خیرین در این حوزه ها به عنوان بازوی توانا، آموزش وپرورش را یاری دهند.

رئیس آموزش و پرورش کامیاران درپایان این گفت وگو ضمن دعوت از فرهنگیان و خیرین برای عضویت در صندوق رفاه دانش آموزان بعثت بیان داشت: در واقع فلسفه تشکیل صندوق رفاه دانش آموزی تجمیع وهدفمند نمودن کمک ها ویاری رساندن مناسب به دانش آموزان نیازمند در مدارس است که امیدواریم با همیاری فرهنگیان و خیرین این مهم به دست آید.

انتهای پیام/الف

لینک کوتاه: https://goo.gl/o2vjVUبرچسب ها :

تجمیع کمک هاصندوق رفاه دانش آموزیمدیر آموزش و پرورش کامیارانخیرین فرهنگیارتقای صندوق رفاه دانش آموزی

نظرات کاربران :

احمدی [یکشنبه 17 بهمن 1395 | 07:21] پاسخ

سلام سپاس
به امید مشارکت بیشتر مردم عزیز کامیاران درامور خیر علی الخصوص صندوق رفاه بعثت

پاسخ مدیریت :
جناب احمدی متشکریم از نکته بینی و دقت جنابعالی..

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website