یکشنبه 23 آبان 1395 / 08:56|کد خبر : 2408|گروه : اجتماعی

پیشنهاد معاون فرماندارکامیاران؛

مشارکت شهروندان و استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای حل مشکلات ترافیکی شهرکامیاران

مشارکت شهروندان و استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای حل مشکلات ترافیکی شهرکامیاران

معاون فرماندار گفت: مسئله آمد وشد اتومبیل ها در شهرکامیاران موجب ایجاد مشکلاتی در حوزه های اجتماعی می شود و با ایجاد آسیب های اجتماعی تاثیرات ناخوشایندی برای جامعه به دنبال دارد.

به گزارش شاهوخبر؛ معاون فرماندارکامیاران عدم توجه به مسائل ترافیکی شهر کامیاران و وضعیت خیابان های این شهر را باعث ایجاد مشکلات اجتماعی برای شهروندان اعلام کرد وخواستار مشارکت شهروندان برای حل این نارسائی شهری شد.

عطاالله فرهادی صبح امروز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری نشست شورای ترافیک اظهار داشت: شورای ترافیک برآن است که از طریق های متعارف مشکلات ترافیکی شهر را حل نماید تا درادامه این وضعیت مشکلات اجتماعی دامنگیر شهروندان نشود؛ ولی مساله مهم مشارکت شهروندان برای حل این مشکل شهری است که باید با درنظر گرفتن ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: به یقین مسئله ترافیک ومشکلات آمدوشد خودروها درشهرکامیاران موجب ایجاد مشکلاتی در حوزه های اجتماعی می شود و درکوتاه مدت و دراز مدت با ایجاد آسیب های اجتماعی تاثیرات ناخوشایندی برای جامعه به دنبال دارد.

معاون فرماندار کامیاران فرهنگ سازی را برترین عامل نظم و اجتماع در زمینه ترافیک دانست و بیان داشت: صحیح رانندگی کردن و رعایت قوانین و مقررات از طریق فرهنگ سازی گسترده به دست می آید و باید دراین زمینه از راه های مختلف اعم از آموزش محصلین در مدارس و دانشجویان در مراکز دانشگاهی و نیز از طریق رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی کار شود.

فرهادی استفاده از ابزارکنترلی در این برهه زمانی و با توجه به وضعیت بغرنج آمدوشد درسطح شهرکامیاران را لازم دانست وتشریح کرد: استفاده از ابزار های کنترلی مانند جریمه نمودن افراد متخلف، حمل خودرو به پارکینگ وبرخورد قانونی با متخلفین می تواند ثمربخش وبازدارنده باشد، که طی آخرین نشست شورای ترافیک این موارد مورد بررسی قرار گرفته اند.

معاون فرمانداردر رابطه با خروجی نشست شورای ترافیک خاطرنشان کرد: در این نشست نمایندگان نهادهای درگیر در امور ترافیکی شهر حضور داشتند و از آنان خواسته شد که با کارشناسی میدانی، مشکلات ونارسائی های ترافیکی شهرکامیاران برای بررسی بیشتر و ارائه راه حل کاربردی شناسایی شود.

انتهای پیام/الف

لینک کوتاه: https://goo.gl/rgIKyPبرچسب ها :

ترافیک شهرکامیارانابزارکنترل ترافیکآسیب اجتماعیآموزش ترافیک درمدارس و دانشگاهمشکلات حوزه اجتماعی درکامیارانصحیح رانندگی کردن

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website