سه شنبه 4 آبان 1395 / 12:29|کد خبر : 2342|گروه : فرهنگی

در نشست برنامه ریزی هفته پژوهش اعلام شد:

لزوم همکاری مراکز آموزشی و دانشگاهی کامیاران با پژوهشگران ومحققین

لزوم همکاری مراکز آموزشی و دانشگاهی کامیاران با پژوهشگران ومحققین

معاون فرماندارکامیاران گفت: مراکز آموزشی وعلمی چون آموزش وپرورش، دانشگاه پیام نور ومراکز علمی کاربردی زمینه های لازم را برای همکاری با پژوهشگران ومحققین و برگزاری نشست های مختلف با موضوع اهمیت پژوهش برگزار نمایند.

به گزارش شاهوخبر؛نشست برنامه ریزی وهماهنگی درباره برنامه های هفته پژوهش باحضور مدیران، کارشناسان و صاحب نظران در زمینه پژوهش اجتماعی وآموزشی در فرمانداری کامیاران برگزار شد.

معاون فرماندارکامیاران که ریاست این نشست را برعهده داشت درگفت وگوبا خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: پژوهش و تحقیق در همه زمینه های علمی همواره همگام با تحولات زندگی بشر،نشان از گسترش روز افزون اهمیت علم و تحقیق داشته و دارد.

عطاالله فرهادی اضافه کرد: با آگاهی از نقش پژوهش در آفرینش دانش، می توان شتاب توسعه همه جانبه را تقویت  کرده و سطح آگاهی جامعه را ارتقا داد.

وی درباره نشست برگزار شده درباره برنامه های هفته پژوهش عنوان داشت: هدف از نامگذاری یک هفته تحت عنوان هفته پژوهش و فناوری، تمرکز بر ابعاد مختلف امور پژوهش و فناوری در کشور می باشد و دراین راستا نشستی برای توجه به این عرصه تحقیق درشهرستان برگزار شد.

معاون فرماندار ضمن بیان مباحث مطرح شده دراین نشست، افزود: دراین نشست متبین شد که بین پیشرفت بخش تحقیق و شتاب توسعه فراگیر و پایدار در هر نقطه از کشور ارتباط مستقیم و رابطه ای تنگاتنگ برقرار است، لذا توجه به مسائل پژوهشی می تواند زمینه لازم را فراهم نماید.

فرهادی درپایان این گفت وگو از مراکز آموزشی شهرستان درخواست کرد که به مسائل تحقیقی و پژوهشی بها داده و ابرازداشت: درنشست برگزار شده ضمن تاکید بر آگاهی بخشی به اشخاص علاقمند،با آنان در انجام کارهای پژوهشی همکاری صورت گیرد و مراکز آموزشی وعلمی چون آموزش وپرورش، دانشگاه پیام نور و مراکز علمی کاربردی زمینه های لازم را برای همکاری باپژوهشگران ومحققین وبرگزاری نشست های مختلف با موضوع اهمیت پژوهش برگزار نمایند.

انتهای پیام/ف

لینک کوتاه: https://goo.gl/oyzHPgبرچسب ها :

هفته پژوهشمراکزآموزشی ودانشگاهی کامیاراننشست های پژوهشیاهمیت پژوهش درتوسعه علمیزمینه های علمی درکشورایرانفن آوری پژوهشی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website