شنبه 13 شهریور 1395 / 08:10|کد خبر : 2152|گروه : اجتماعی

اعضای شورای شهرکامیاران:

پرشورتر از گذشته در راه اهداف عالیه شورا و توسعه شهرگام برمی داریم

پرشورتر از گذشته در راه اهداف عالیه شورا و توسعه شهرگام برمی داریم

با وجود بحران مالی و نبود اعتبار، خدمت تحت عنوان عضو شورای شهر شهامت می خواهد، ما این شهامت را داشتیم و با کمترین اعتبار و درآمد بیشترین خدمت را ارائه می دهیم.

به گزارش شاهوخبر؛ اعضای شورای اسلامی شهرکامیاران پس از پایان انتخابات هیئت رئیسه در نشستی با خبرنگارما از اهتمام این شورا برای رسیدگی  به امور رفاهی شهروندان و زیباسازی مبلمان شهری تاکید کردند. هریک از اعضای درباره مباحث مطرح شده نظرات آرای خود را بیان داشتند که به طور مختصر در ادامه می آید:

«بدیع قربانی» ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید شورای شهر کامیاران ابراز داشت: خیر و برکت را برای تمام شهروندان خواستارم و امیدوارم که گشایش ها فراوان شود تا بتوان آسایش و رفاه را برای این دیار به ارمغان آورد. در سال پایانی چهارمین دوره شوراها می خواهیم به دور از هرگونه شائبه و شایعه، برای گسترش زیرساخت ها و افزایش سطح مبلمان شهری تلاش نماییم و دراین راه همراهی مردم می تواند بسیار کارساز باشد.  

 

«عبداالله قادرمرزی» 3  سال گذشته را دارای فراز و نشیب های فراوانی در امور مربوط به وظایف شورا دانست و بیان داشت: اندیشه متقارن و همکاری متوازن از اهم لوازم کار در شوراها می باشد؛ با همفکری می توان ایده پردازی کرد و بر مشکلات فائق آمد. شورا چارچوبی مشورتی دارد و باید اختلاف ها را به کناری نهاد تا در یک سال آتی پرشورتر از گذشته در راه اهداف عالیه شورا و توسعه شهر گام برداشت.

 

«هیوا (عابدین) مصطفی پور» که اینک به عنوان نایب رئیس شورا، چهارمین سال از حضور خود در شورای شهر را آغاز می کند، از زحمات رئیس قبلی شورا درطول سال گذشته تقدیر نمود و گفت: لازم می بینم از طرف خویش و سایر اعضا، از پیگیری و نستوهی مطیعی تجلیل نمایم؛ ایشان با جدیت تمام برای رسیدگی به امور شهروندان تلاش کرد و حتی در طول شب نیز با پرسنل خدوم شهرداری بر پاکیزگی معابر شهری نظارت می کرد تا مردم کامیاران صبحگاهان را بدون دغدغه بهداشتی آغاز نمایند.

 

«سهندپرویزی» نیز به مشکلات خاص کار در شورای شهر کامیاران اشاراتی داشت و اضافه کرد: چه خوب، چه بد، 3 سال از عمر این دوره شورا گذشت؛ با توجه به بحران مالی و نبود اعتبارات در سطح کلان، کار کردن به عنوان عضوشورای شهر شهامت می خواهد. ما این شهامت را داشتیم و با کمترین اعتبار و درآمد، بیشترین خدمت را ارائه دادیم.

 

«کاوه صادقی» خدمت به شهروندان را وظیفه ای مقدس در این دیار دانست و عنوان نمود: اعضای شورا از بدنه همین مردمند و فرزندان این آب و خاک هستند؛ هدف غائی خدمت به خلق و توسعه شهر کامیاران بوده که امیدوارم بتوانیم در یکسال پیش رو با موفقیت به خواسته های خود برای آبادانی کامیاران برسیم. کاستی های فراوانی وجود دارد که با برنامه ریزی و به دور از اختلاف می توان آنها را جبران کرد.

 

«خسرو ابراهیمی» تلاش و کوشش در راه گسترش رفاه شهروندان را لازم دانست و بر برنامه ریزی برای اصلاح زیباشناختی معماری شهری تاکید کرد و گفت: نما و پرسپکتیو هرشهری میزان امکانات، مدنیت و مدرنی آن را می رساند، با برنامه ریزی کارشناسی شده و اعتبار کافی به همراه تجربه 3 سال گذشته برانیم که بهتر و بیشتر از همیشه در خدمت شهروندان باشیم.

بدین ترتیب اعضای شورای اسلامی شهر کامیاران با وجود اختلافات آشکار و پنهان و حواشی های موجود در صدد هستند در طی یک سال آینده با افق نو و خدمت دو چندان در خدمت مردمانی شهری باشند که بعد از 50 و اندی سال از عمر شهر شدن و شهر بودنش، هنوز مرکز شهرش «کامیارانه کهنه» نام دارد و تازه نگشته است و فرهنگسرای شهر که باید مملو از فرهنگ سازان باشد درکناره و حاشیه، تنها و بی امکانات ساخته شده و انبار مخابرات دیجیتال شهر با ساختمانی تپه مانند، بی پنجره و روزن مرکز شهر را اشغال کرده است.

آری...، همه امیدواریم که نه تنها شورای شهر اختلافات فی مابین را رها کرده و برای آبادانی شهر ودیارمان کوشش نمایند، بلکه خواستار توجه بیشتر دولت و مجلس برای کسب بودجه های جهشی، عمرانی و سرمایه گذاری هستیم.

انتهای پیام/ف برچسب ها :

تعامل دولت با شورای اسلامی شهروروستاسرمایه گذاری در کامیارانشورای اسلامی شهرکامیارانانتخابات هیئت رئیسه شوراتوسعه شهرکامیاران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website