سه شنبه 17 شهریور 1394 / 13:34|کد خبر : 213|گروه : فرهنگی

مدیر آموزش و پرورش کامیاران عنوان داشت:

بیش از40درصد مراکز آموزشی کامیاران نیاز به نوسازی و بازسازی دارند

بیش از40درصد مراکز آموزشی کامیاران نیاز به نوسازی و بازسازی دارند

امروز بر همگان روشن است که سوادآموزی راهی برای درک معرفت و قوت ایمان قلبی است، باید بیسوادان برای یادگیری اهتمام ورزند و البته امکانات لازم برای این یادگیری در اختیار آنان قرار می گیرد.

به گزارش شاهو خبر؛ "نبی ساعدی" مدیر آموزش و پرورش شهرستان کامیاران درحاشیه برگزاری نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تقدیر از برگزارکنندگان پروژه مهر در طول تابستان بر برگزاری چنین نشست هایی برای ارتقاء سطح آموزشی و تربیتی دانش آموزان خبر داد.

ساعدی در این باره اظهار داشت: این چهارمین نشست شورا می باشد که امروز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در تالار اجتماعات فرمانداری برگزار می شود وقرار است راهکارهایی جهت بهبود وضعیت آموزشی و نیز جذب اعتبارات لازم برای پایان یافتن طرح های آموزشی ارائه شود.

وی با اشاره به 17 شهریور و روز جهانی مبارزه با بیسوادی افزود: امروز بر همگان روشن است که سوادآموزی راهی برای درک معرفت و قوت ایمان قلبی است، باید بیسوادان برای یادگیری اهتمام ورزند و امکانات لازم برای این یادگیری در اختیار آنان قرار می گیرد.

مدیر آموزش و پرورش کامیاران درباره میزان اضافه تدریس در مدارس کامیاران ابراز داشت: بر اساس سیاست های آموزش و پرورش سعی شده که اضافه تدریس در مدارس برداشته شود و در طی3 سال گذشته ما موفق شده ایم که که میزان اضافه تدریس در شهرستان کامیاران را به عدد صفر برسانیم.

وی به توانمندی های دانش آموزان کامیاران اشاره نمود و خاطر نشان کرد: در بسیاری از مجامع علمی، آموزشی، فرهنگی، تربیتی و ... دانش آموزان این شهرستان خوش درخشیده اند و توانسته اند مدارج و مدارک کشوری و استانی فراوانی را کسب نمایند.

ساعدی بر اهتمام به نوسازی مدارس شهر و روستا تاکید کرد و گفت: مدارس روستاهای زیویه، پشته، توبره ریز نیاز مبرم به نوسازی دارند که در این مورد در شورای آموزش و پرورش نکاتی مطرح شده است، همچنین بیش از40% مدارس سطح شهر نیز نیاز به بازسازی و نوسازی دارند که در این باره نیز حتما راهکارهایی ارائه شده و تصمصیم گیری خواهد شد.

انتهای پیام/ف  برچسب ها :

نوسازی و بهسازیمدارس کامیاراننشست شورای آموزشی

نظرات کاربران :

علی [شنبه 11 مهر 1394 | 17:56] پاسخ

تنها راه برون رفت از مشکلات اموزش وپرورش توسعه مدارس غیر دولتی است با کم ترین هزینه بیشترین بازدهی را دارند به امار قبولی مدارس غیر دولتی در دانشگاهها توجه کنید -افرادی غیر رسمی در این مدارس کار می کنند با کم ترین حقوق وبدون هیچ خدماتی وهیچ توقعی وهیچ اینده شغلی اما بیشترین بازدهی پس برادر ساعدی مدارس غیر دولتی سطح شهر کامیاران را در یاب ویاریشان کن

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website