یکشنبه 10 مرداد 1395 / 10:22|کد خبر : 2013|گروه : اقتصادی

معاون فرماندارکامیاران عنوان داشت:

قاچاق کالا، ضربه ای برتولید و راه فرار از پرداخت مالیات

قاچاق کالا، ضربه ای برتولید و راه فرار از پرداخت مالیات

معاون فرماندار گفت: عده ای از عرضه کنندگان کالا واجناس برای فرار از پرداخت مالیات به خرید و فروش اجناس قاچاق مبادرت می نمایند که این علاوه برتاثیرمخرب برتولیدات داخلی، بر میزان فرارهای مالیاتی می افزاید.

به گزارش شاهوخبر؛ معاون فرماندارکامیاران خواستارکنترل راه های قاچاق سوخت در مبادی و راه های شهرستان و ساماندهی وکنترل مراکز عرضه سوخت شد.

عطاالله فرهادی صبح امروز درگفت وگو باخبرنگار ما دراین باره اظهارداشت: قاچاق کالا از مسائل ناهنجار موجود در شهرستان می باشد که بایدتلاش شود از طریق امکانات و پتانسیل های موجود کاهش یابد.

وی با اشاره به نشست های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاو ارز شهرستان عنوان داشت: این نشست ها برای بررسی موضوع قاچاق و ارائه راهکار برای تقلیل آن، با حضور اعضا برگزار می شود.

معاون فرماندار قاچاق را از انواع طریق فرار مالیاتی دانست وگفت: عده ای از عرضه کنندگان کالا واجناس برای فرار از پرداخت مالیات به خرید و فروش اجناس قاچاق مبادرت می نمایند که این علاوه برتاثیرمخرب برتولیدات داخلی، بر میزان فرارهای مالیاتی می افزاید.

فرهادی افزود: براین اساس در نشست اخیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاو ارز شهرستان، از دستگاه های ذیربط خواسته شد تا از طریق شناسایی و بازرسی، طُرُق فرارمالیاتی را به صورت قانونی مسدود نمایند.

وی درباره وجود گندم های خارجی قاچاق در کامیاران تصریح کرد: به هیچ عنوان گندم خارجی در سطح شهرستان وجود ندارد.

معاون فرماندار در پاسخ به این پرسش که بیشترین نوع کالای قاچاق در شهرستان کدامند، ابرازداشت: قاچاق انواع سوخت اعم از بنزین و گازوئیل توسط سودجویان انجام می گیرد، همچنین اجناس وکالاهای مصرفی نیز از طریق مبادی ورودی و خروجی قاچاق می شوند.

فرهادی کنترل را بهترین راهکار برای جلوگیری از قاچاق اعلام کرد و گفت: باید راه های سواستفاده وقاچاق سوخت ساماندهی شده وذخیره احتیاطی نفت گاز مرغداری هاکنترل شود؛ باگشت زنی در سطح شهرستان می توان از سواستفاده های احتمالی جلوگیری کرد.

انتهای پیام/فبرچسب ها :

قاچاق کالاوارزقاچاق سوختقاچاق درکامیارانمعاون فرماندارفرارازمالیات

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website