چهارشنبه 7 مرداد 1394 / 13:10|کد خبر : 20|گروه : سیاسی

سیر خواب نماینده ویژه رییس جمهور در کامیاران

سیر خواب نماینده ویژه رییس جمهور در کامیاران

با شروع سخنان فرماندار فرماندار کامیاران کم کم نماینده ویژه رییس جمهور پلک هایش سنگین شده و در چند لحظه از نفیر مصائب شهری که رئیس جمهور وی را فرستاده بود مشکلاتش را بشنود برون آمده و به خوابی عمیق فرو رفت.

به گزارش شاهو خبر؛در جریان سفر نماینده ویژه رئیس جمهور، "مسعود سلطانی فر"رییس سازمان میراث فرهنگیبه شهرستان کامیاران، فرمانداری این شهر به علت اینکه ایشان نیامده عجله برگشتن به سنندج را داشتند، دیدار عمومی و شورای اداری شهرستان را همزمان در تالار فرهنگسرای ارشاد برگزار نمود. در ابتدای این دیدار "کریم پیری" فرماندار کامیاران طی گزارشی مبسوط، مشکلات، مصائب، مسائل و کمبودهای شهرستان را برای جناب معاون رئیس جمهور بیان داشتند.

این گزارش دربرگیرنده بسیاری از مشکلات شهرستان کامیاران بود که تک تک افراد حاضر در تالار از آن باخبر بودند و صرفا برای نماینده ویژه رئیس جمهور قرائت می شد،اما ظاهرا جناب نماینده ویژه هیچ حال و حوصله شنیدن این همه مشکلات تلنبار شده را نداشته و با شروع سخنان فرماندار کم کم پلک هایش سنگین شده و در چند لحظه از نفیر مصائب شهری که رئیس جمهور وی را فرستاده بود مشکلاتش را بشنود برون آمده و به خوابی عمیق فرو رفتند.

زمانی که یکی از شاعران طنزپرداز شهر شعری درباره نبود امکانات فرهنگی، دانشگاهی قرائت نمود خواب نماینده ویژه به اوج خود رسیده و تا پایان شعر زمزمه لالایی ایشان بود.

بعد از این قیلوله، جناب معاون رئیس جمهور از خواب گران برخاسته و همه حضار برای شنیدن سخنان گهربار و گوهر آفرین ایشان سکوت کرده و مستمع شدند، جناب معاون رئیس جمهور ابتدا از درس تاریخ بحث را شروع کرده و درباره جنگ های ایران و روس سخنرانی نمودند.

سپس وارد میادین جنگ های جهانی شده و بسیاری را تارومار کردند و در نهایت جمع بندی مذاکرات هسته ایی بحث را ادامه داده، این جمع بندی را غرور هر ایرانی دانستند و بسیار مذاکره کنندگان را آفرین گفتند.

حاضرین در سالن با شنیدن این موارد به این نتیجه رسیدند که هر لحظه امکان دارد که نماینده ویژه رئیس جمهور اعلام اعتبار ویژه نموده و همه را سر خوش نماید، اما زهی خیال باطل؛ با پایان سخنرانی تاریخی و سیاسی جناب معاون رئیس جمهور ایشان بدون انکه درباره اینکه چرا به این شهرستان آمده و واسه این مردم چی چی آورده، بحث را پایان داده و به سرعت از سالن خارج شد.

حضار در سالن با بهت و تعجب به این نتیجه رسیدند که فرستادن نماینده ویژه رئیس جمهور به کامیاران حداقل این حسن را داشت که تاریخ را با هم دوره کردیم.

سیر خواب جناب نماینده ویژه از این قرار است:

مسعودسلطانی فر

مسعودسلطانی فر

مسعودسلطانی فر

مسعودسلطانی فر

مسعودسلطانی فر

مسعودسلطانی فر

انتهای پیام/فبرچسب ها :

سفرروحانی به کردستاننماینده رئیس جمهور در کامیاراناعتبار ویژه برای کردستان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website