پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395 / 09:35|کد خبر : 1666|گروه : اجتماعی

جانباز وآزاده کامیارانی:

سنگ صبور دولت هستیم و اوضاع را درک می کنیم

سنگ صبور دولت هستیم و اوضاع را درک می کنیم

ازجمله مشکلات عدیده جانبازان، عدم استفاده از محل های پارک اتومبیل است که شهرداری سال ها پیش محل های خاصی برای پارک خودروهای جانبازان در نظر گرفته است، اما به علت عدم فرهنگ سازی و بی توجهی برخی از شهروندان، این محل ها معمولا توسط خودروهای افرادعادی پر شده است.

به گزارش شاهوخبر؛ جریان زندگی آدمی بر مداومت بنیان نهاده شده است که این مهم بر اساس قانون خلقت برای ماندن و بقا به ازخودگذشتگی و ايثار نيازمند است. این واژه های پرمعنی زمانی در جريان سيال زندگی باقی می مانند که همواره و جاوید باشند. هميشگی بودن ايثار آن را به پديده ایی ماندگار تبدیل می کند و قانونی بلافصل درخلقت و طبيعت می شود. مردمان دیار ما ايثار و ازخودگذشتگی را به گستردگی فرهنگ این سامان با خود همراه داشته و در مقاطع تاریخ وهويت سرزمینی، این ایثار با فرهنگ عجین بوده است، به گونه ایی که هويت ما با هويت يافتن عملی ايثار گره خورده و از ما مردمی متفاوت، سربلند و با فرهنگ ساخته است.

«محمدرضا مرادی» جانباز وآزاده کامیارانی در اداره آموزش وپرورش این شهرستان فعالیت می کند. در دوران دفاع مقدس عزم خود را جزم نمود و به ميدان نبرد با متجاوزان رفت و در سال 1368 در اثر آتش ناشی از کينه دشمن و در دوران اسارت، به مقام جانبازی نائل آمد. در گفتگويی که با وی داشتيم با صعه صدر به پرسش ها پاسخ داد و بدون ریا وآلایش از فداکاری خود ودیگر جانبازان سخن گفت و چشم دلهايمان را گشود. توجه شما را به مطالعه ماحصل اين گفتگو جلب می کنيم:

مرادی درابتدا درباره نحوه مجروحیت خود می گوید: درمورخه 21/04/68 ودر منطقه موسیان به اسارت نیروهای بعثی درآمدم. درحین اسارت زخمی شده و نحوه زخمی شدنم این گونه بود که درزمان جابجائی در خاک عراق براثر اصابت ترکش به مقام جانبازی نائل شدم.

از وی درباره میزان حمایت ارگان های مربوطه و نهادهایی که برای رسیدگی به وضعیت جانبازان فعالیت دارند پرسیدم که در جواب گفت: هدف برتر آزادگان وجانبازان قطعا این نبوده ونیست که از این طریق کسب معاش نمایند، همه ما برای دفاع از خاک وناموسمان به جبهه رفتیم، اکنون نیز امکانات در حد توان دولت و دستگاه های مربوطه دراختیار جانبازان قرار می گیرد وبه انتظارات به حق آزادگان و جانبازان رسیدگی می شود.

این جانباز کامیارانی در پاسخ به کم وکاستی های موجود مناعت طبع خویش را نمایان ساخت و اظهار داشت:  طبعا کم وکاستی های وجود دارد وکسی منکر آن نیست؛ اما این بدان معنا نیست که وضعیت وموقعیت نظام و دولت در این برهه زمانی در نظر گرفته نشودو براساس آن انتظارتمان را بیان نماییم. خوشبختانه امکانات پزشکی و دیگر نیازهاکم وبیش دراختیارجانبازان قرار گرفته است و اکنون وباتوجه به سال ها تحریم ما به این هم راضی می باشیم و حتی سنگ صبور دولت هستیم و اوضاع را درک می کنیم.

مرادی از شهروندان خواست که به وضعیت جانبازان و معلولین توجه نمایند و ادامه داد: ازجمله مشکلات عدیده جانبازان، عدم استفاده از محل های پارک اتومبیل است که شهرداری سال ها پیش  محل های خاصی برای پارک خودروهای جانبازان در نظر گرفته است، اما به علت عدم فرهنگ سازی و بی توجهی برخی از شهروندان، این محل ها معمولا توسط خودروهای افرادعادی پر شده است.از شهروندان تقاضا دارم با همکاری وهمیاری جانبازان و معلولین، شهری با امکانات همگانی را برای همه شهروندان بخواهند.

انتهای پیام/ف                                                                                                               برچسب ها :

جانبازان انقلاب اسلامیروزجانبازسنگ صبوردولت روحانیرژیم بعثشاهو

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website