یکشنبه 8 فروردین 1395 / 11:19|کد خبر : 1436|گروه : اجتماعی

عملکرد مرکز نیکوکاری خلفای راشدین کامیاران

هزینه کردن 2495374000 ریال کمک های نقدی وغیرنقدی درسال94

هزینه کردن 2495374000 ریال کمک های نقدی وغیرنقدی درسال94

رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری خلفای راشدین کامیاران گفت: هدف عمده از فعالیت در این بخش، ترویج فرهنگ نیکوکاری واقدامات نیکوکارانه شهروندان ونیز بهره گیری از حضور، تخصص و مهارت مردم برای ایجاد هم افزایی با تشکیل شبکه های محلّی، صنفی و تخصصی است.

به گزارش شاهوخبر؛ امر حسنه انفاق و دستگیری نیازمندان از جمله اهداف عالیه اجتماعی در هر جامعه ای است که به شکل های مختلف صورت می گیرد؛ با پشتیبانی کمیته امداد برای تشکیل مراکز نیکوکاری در طی سال های اخیر، چندین مرکز در شهرستان کامیاران از طریق افراد خیر به صورت مراکز خودگردان تشکیل شده است که برای رفع احتیاجات افراد مستمند و نیازمند فعالیت می نمایند. شاهوخبر در جهت این هدف و با این رویکرد که انتشار عملکرد این گونه مراکز در جهت اطلاع رسانی بیشتر و همکاری مستمر نیکوکاران با این گونه مراکز باشد، گزارشی از عملکرد سالانه مرکز نیکوکاری مسجد خلفای راشدین را در گفت وگو با رئیس هیئت عامل  این مرکز درج می نماید.  

مرکز نیکوکاری خلفای راشدین کامیاران واحدی مردمی و خودگردان است که اعضای آن به صورت افتخاری و با محوریت مسجدی به همین نام، در جهت توسعه مشارکت های مردمی و ارایه خدمت به نیازمندان و محرومین وبا مجوزکمیته امداد امام (ره) فعالیت می کند.

ماموستا هادی ابراهیمی رئیس هیئت عامل این مرکز نیکوکاری در گفت و گو با خبرنگار ما درمورد فعالیت های انجام گرفته در طول سال گذشته اظهار داشت: مرکز نیکوکاری مسجد خلفای راشدین کامیاران، کمک های خود را در قالب یاری رسانی فرهنگی، مسکن، درمان، معیشتی، خدماتی وموردی میان خانواده های نیازمند تحت پوشش مرکز توزیع می کند.

وی اضافه کرد: هدف عمده از فعالیت در این بخش، ترویج فرهنگ نیکوکاری واقدامات نیکوکارانه شهروندان ونیز بهره گیری از حضور، تخصص و مهارت مردم برای ایجاد هم افزایی با تشکیل شبکه های محلّی، صنفی و تخصصی است.

ماموستا ابراهیمی با اشاره به ایجاد ارتباط منطقی میان نیازهای نیازمندان و نوع کمک های مردمی خاطرنشان کرد: ایجاد ارتباط مناسب و منطقی بین نیازهای نیازمندان و توانمندی مردم می تواند مسئولیت اجتماعی و ارتقای سرمایه اجتماعی در جامعه را تقویت نماید.

رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری خلفای راشدین کامیاران دربخش دیگری از این گفت و گو به میزان کمک های مردمی درسال گذشته اشاره نمود و اذعان داشت: کمک های خیرین در سال گذشته شامل کمک های نقدی وغیر نقدی (کالا) بوده که میزان نقدی آن بالغ بر 410083000ریال و کمک های نقدی نیز به ارزش 2،085،291،000ریال بوده است.

ماموستا ابراهیمی در پایان ضمن درخواست از نیکوکاران برای پیوستن به این مرکز در جهت یاری مستمندان و نیازمندان، به آیه شریفه از قرآن اشاره نمود و گفت: خداوند متعال می فرماید، هرگز به نيكوكارى نخواهيد رسيد تا از آنچه دوست داريد انفاق كنيد و از هر چه انفاق كنيد قطعاً خدا بدان داناست؛ امیدواریم که شهروندان کامیارانی همراه و همقدم برای رفع نیازهای نیازمندان باشند.

انتهای پیام/فبرچسب ها :

مرکزنیکوکاریمسجدخلفای راشدینیاری رسانیشهروندان کامیارانکمیته امدادشاهو

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website