یکشنبه 16 اسفند 1394 / 08:16|کد خبر : 1335|گروه : ورزشی

در گفت وگو با بانوی قهرمان دوومیدانی مطرح شد/

بانوان ورزشکار کامیارانی امکانات ورزشی مناسبی در اختیار دارند

بانوان ورزشکار کامیارانی امکانات ورزشی مناسبی در اختیار دارند

تمرینات خود را با برنامه ریزی مربیان انجام می دهم و خود را برای مسابقات قهرمانی کشوری در سال 95 آماده می کنم که بتوانم برای ورزش کامیاران افتخار آفرین باشم.از تربیت بدنی بسیج کامیاران بسیار ممنونم که مساعدت های آنان همراه همیشگی ورزش کامیاران است.

به گزارش شاهوخبر؛ تربیت بدنی بسیج کامیاران در طول سال های فعالیت خود همراه همیشگی ورزش شهرستان کامیاران بوده و ورزشکاران بسیاری زیرنظر این بخش ازبسیج توانسته اند مقام های استانی وکشوری کسب نمایند.

"کیمیا روحانی" از جمله ی این ورزشکاران است که توانسته در مسابقات چند مرحله ایی دوومیدانی دختران کشور مقام اول را به دست آورد و افتخاری ورزشی برای این شهرستان باشد.

مسئولین تربیت بدنی سپاه کامیاران به مناسبت کسب این قهرمانی به دیداروی رفته و با پیشکش نمودن هدایا و لوح تقدیر از زحمات این بانوی ورزشکار تقدیر نمودند.

خبرنگار ما در حاشیه این دیدار ودر گفت وگویی از فعالیت های ورزشی کیمیا روحانی پرسیدکه وی اظهار داشت:16 سال سن دارم و حدود 10 سال است که در رشته ورزشی دوومیدانی فعالیت دارم، تاکنون نیز در چندین مسابقه استانی و کشوری توانسته ام مقام کسب نمایم.

این بانوی ورزشکارکامیارانی اززحمات مربیانش گفت و ابراز داشت: فعالیت های ورزشیم را در هیئت دوومیدانی اداره ورزش و جوانان کامیاران وزیر نظر خانوم شریفی ادامه می دهم و البته راهنمایی های آقای رستمی در هیئت دوومیدانی همیشه دروازه ایی برای یادگیری بیشتر بوده است؛ اکنون نیز در حال کسب تجربه و تمرین مداوم هستم.

روحانی درباره مسابقات کشوری دوومیدانی بسیج نیز می گوید: در سال جاری در مسابقات بسیج کشوری شرکت داشتم، در هر 4 مرحله این مسابقات و در قسمت دو800 متر مقام اول را کسب کردم؛ اینک منتظر برگزاری بخش آخر این مسابقات به نام "مسابقات جایزه بزرگ بسیج کشور" هستم که انشاالله بتوانم دراین  مرحله نیز مقام کسب نمایم.

این بانوی ورزشکار از مساعدت های تربیت بدنی بسیج کامیاران تشکر کرده و خاطرنشان کرد: از تربیت بدنی بسیج کامیاران بسیار ممنونم که از همه لحاظ ورزشکاران را یاری می کند و مساعدت های آنان همیشه همراه ورزش کامیاران است.

کیمیا روحانی درباره ادامه ورزش حرفه ایی در سال آتی عنوان می دارد: تمرینات خود را با برنامه ریزی مربیان انجام می دهم و خود را برای مسابقات قهرمانی استانی و کشوری در سال 95 آماده می کنم که بتوانم برای ورزش کامیاران افتخار آفرین باشم.

این ورزشکار کامیارانی درباره فعالیت های بانوان شهرستان در زمینه های مختلف می گوید: امکانات به نسبت مساوی در اختیار دختران و بانوانی که قصد ادامه ورزش را چه به صورت حرفه ایی و چه غیر آن داشته باشند، قرار دارد و سالن های ورزشی ویژه بانوان در چند نقطه شهر متمرکز است و با تمام امکانات در اختیار ورزشکاران قرار دارد.  

انتهای پیام/فبرچسب ها :

ورزش بانوانبسیج کامیارانجایزه بزرگ بسیجامکانات ورزشی بانواندوومیدانی بانوانشاهو

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website