جمعه 7 اسفند 1394 / 11:44|کد خبر : 1275|گروه : سیاسی

فرمانده سپاه کامیاران :

عزت و پیشرفت کشور برآمده از حضور مردم در همه عرصه های نظام و انقلاب است

عزت و پیشرفت کشور برآمده از حضور مردم در همه عرصه های نظام و انقلاب است

فرمانده سپاه کامیاران گفت: مقام عظمای ولایت سال های آینده را حساس دانسته و به عبور از پیچ حیاتی و تاریخی تعبیر نموده اند، لذا باید با بصیرت و آگاهی، اصلح را شناخته و افرادی که به سیاست های نظام و چهارچوب انقلاب اسلامی معتقدبوده و پاسدار خون شهدا هستند را برگزینیم که به سلامت از این پیچ حساس گذر کنیم.

به گزارش شاهوخبر؛ فرمانده سپاه کامیاران حضور حداکثری مردم در انتخابات را به چالش کشیدن سیاست های خصمانه رسانه های معاند و وابسته به آمریکا و انگلیس دانست.

 سرهنگ پاسدار "منصور ولیئی" در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و تاکیدموکد امروز صبح ایشان که فرمودند، در کار خیر باید تعجیل نمود؛ لذا رأی دادن هم از اهم امور خیر است و بهتر است در اول صبح پیشقدم این خیر باشیم.

فرمانده سپاه کامیاران درباره حضور حداکثری شهروندان کامیارانی درشعب اخذ رای ابراز داشت: مردم انقلابی و فهیم کامیاران همیشه ثابت کرده اند که در امور ملی و انقلابی پیشقدم هستند و در انتخابات نیز با توجه به جمعیت شهرستان از جمله شهرهایی است که بیشترین آمار رأی دهنده را دارا می باشد.

سرهنگ ولیئی افزود: دلبستگی مردم کامیاران به نظام جمهوری اسلامی ثابت شده و پیش بینی می شود در این دوره نیز شاهدحماسه آفرینی دیگری در کامیاران وشهرهای دیگرکردستان باشیم.

وی با اشاره به دلایل حضور آگاهانه مردم در جریان حماسه های مختلف عنوان داشت: اکنون انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و توانایی های خود در سطح منطقه و بین الملل است و در راه توانمندی، عزت و پیشرفت قرار دارد و این مهم برآمده از حضور مردم در همه عرصه های نظام و انقلاب است.

فرمانده سپاه کامیاران اضافه کرد: این دلبستگی و مشارکت همراه با اقتدار، خاری در چشم دشمنان و به ویژه استکبار جهانی است؛ دشمنان انقلاب با نقشه های پلید خود در پی ساقط نمودن جبهه مقاومت هستند و در کشورهای اسلامی منطقه انواع تفرقه ها و جنگ ها را ایجاد نموده اند، اماخوب می دانند که نظام جمهوری اسلامی و مردم، همراه و همدل دربرابر هرگونه خیانت و خباثت ایستادگی می کنند.

سرهنگ ولیئی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری،4 سال آینده را بسیار مهم قلمدادنموده و گفت: مقام عظمای ولایت سال های آینده را حساس دانسته و به عبور از پیچ حیاتی و تاریخی تعبیر نموده اند، لذا باید با بصیرت و آگاهی، اصلح را شناخته و افرادی که به سیاست های نظام و چهارچوب انقلاب اسلامی معتقدبوده و پاسدار خون شهدا هستند را برگزینیم که به سلامت از این پیچ حساس گذر کنیم.

فرمانده سپاه کامیاران در درباره شیطنت های رسانه های معاند در این برهه از تاریخ انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: رسانه های معاند در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با انواع ترفندها و با استفاده از ساده لوحی بعضی از افراد در پی تاثیرگذاری بر مردم و نظام اسلامی بوده اند.

وی افزود: اکنون نیز در جریان این انتخابات با همان سیاست رنگ و رو باخته و تکراری می خواهند بر رأی و نظر غالب ملت ایران تاثیربگذارند، اما امروز شهروندان در جای جای این مملکت و با حضور حداکثری خود و انتخاب اصلح باردیگر سیاست خصمانه آمریکا و انگلیس را به چالش خواهند کشید.

انتهای پیام/ف      برچسب ها :

سرهنگ ولیئیفرمانده سپاه کامیارانانتخاباتپیچ تاریخی حساسانتخاب اصلحشاهو

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Shahokhabar Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website